Wizyt
Dzisiaj: 14
Wszystkich: 4013
STAT4U

"ACD Rutkowscy"

Firma ACD Rutkowscy Izabella Rutkowska, jest firmą rodzinną zajmująca się branżą zoologiczną. Oprócz naszej hodowli, w którą wkładamy całe nasze serce, zaangażowanie i pieniądze prowadzimy także biznes.

Prowadzimy dystrybucję produktów i akcesoriów dla zwierząt. Są to produkty wyselekcjonowane i większość z nich jest rangi Premium. Wszystkie produkty są importowane a my jesteśmy ich dystrybutorami na terenie Polski. Zaopatrujemy w produkty- hodowle, sklepy i mniejsze hurtownie oraz gabinety weterynaryjne.

Dla Psów:

 1. Karma, smakołyki i akcesoria firmy Planet Pet. Są to produkty na fińskich recepturach oparte na wspólnych doświadczeniach skandynawskich oraz polskich hodowców.
 2. Karma Alkee - karma produkowana jest w Polsce i jest marką polską. Karma oparta jest tylko i wyłacznie na rybach i posiada 49% ryby w swoim składzie. Nie jest produkowana z mączki!! Karma świetnie się sprawdza w hodowlach i jest bardzo chwalona przez hodowców, którzy ją stosują. Zwłaszcza dotyczy to hodowanych ras dużych pierwotnych.
 3. Karma Holistyczna rangi Super Premium - Petvita. Jest to karma produkowana w Belgii i jest rangi karmy Super Premium - bezbożowa, produkowana na mięsie poddanym procesowi dehydratyzacji. Bardzo dobra karma z górnej półki.
 4. Karma DOG SHIELD - karma stworzona przez polskich lekarzy weterynarii. Formuła oparta tylko na białku jagnięcym. Bardzo dobra karma, spełniająca wszelkie wymogi obecnych standatrów żywnieniowych. Karma produkowana jest w fabrykach w Czechach. Bardzo dobra jakość za przystępną cenę. 
 5. Od września 2017 roku będziemy importerami na Polskę karmy PLATINUM Natural Pet Food&Care. Karma ma formułę karmy półwilgotnej. Produkowan jest z jagnięciny, kurczaka, ryb i posiada w swoim składzie 70% mięsa. Bardzo dobrze przyswajalna, bardzo smakowita, nadająca się zarówno dla szczeniąt jak i dla seniorów oraz psów z problemami stomatologicznymi. Firma ACD Rutkowscy będzie jedynym importerem tej karmy na teren Polski.
 6. Olus Plus z serii Friendlyvets - biologiczne, całkowicie naturalne preparaty na kleszcze, na stawy, na jelita i dla Koni preparat na muchy, także naturalny oparty na bazie ziół i naturalnych mieszanek. Są to produkty stworzone przez holenderskich specjalistów, lekarzy weterynarii, całkowicie naturale, które mogą być stosowane nawet u szczeniąt czy źrebiąt.
 7. Torgas - niezniszczalny, długowieczny naturalny gryzak dla psów z korzenia wrzośća drzewiastego. Jest to bulwa korzenia, która ma niesamowicie interesujące kształty do gryzienia dla psa. Gryzak jest dopasowany do wielkości i wagi psa. Stanowi doskonały dodatek dla zabawy psa, służy jako element odstresowania, uspokaja, oczyszcza kamień nazębny. I jest niezniszczalny! Gryzaki te funkcjonują w wielu hodowlach w Polsce, i psy są bardzo zadowolone, a właściciele jeszcze bardziej.
 8. Tabletki do kąpieli psa wraz ze specjalną słuchawką do mycia Animal Care Dogs - jest to japoński patent na szybką, skuteczną i przyjemną a zarazem bardzo zdrową kąpiel psa. Preparaty sprawdzają się zwłaszcza po treningach, kiedy pies jest ubrudzony i trzeba szybko i skutecznie go wykąpać. Klucz kąpieli tkwi w patencie słuchawki (słuchawka wygląda jak ta, którą my używamy podczas kąpieli pod prysznicem), ale jej działanie na strumień wody sprawia, że zmienia się struktura jonizacyjna wody i swoje właściwości oddaje podczas kąpieli.
 9. Jesteśmy także dystrybutorami wszystkich preparatów witaminowych i odżywczych dla psów firmy DOLFOS. Firma specjalizuje się w produkcji wszelkich dodatków oraz witamin i suplementów dla psów oraz innych zwierząt.
 10. Posiadamy w swojej ofercie preparaty przeciwpasożytnicze oraz preparaty na kleszcze i pchły firmy Bayer. Posiadamy stosowne zewolenia z Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynaryjnego na obrót lekami i preparatami bezrecepturowymi.
 11. Nasza oferta weterynaryjna obejmuje wszystkie leki, preparaty, narzędzia, środki dezynfekcyjne, itp - bezrecepturowe, które wykorzystuje się w weterynarii
 12. Jesteśmy dystrybutorem innowacyjnych preparatów firmy ProBiotics. W ofercie mamy wszystkie dostępne preparaty oraz specjalistyczną linię Pro Bio Animals. Przeznaczoną dla zwierząt. Są to preparaty na amerykańskim patencie wykorzystujące Emy - Pożyteczne Mikroorganizmy. Preparaty są nieocenione. Jestem pewna, że jeżeli ktoś raz zacznie z nich korzystać nie wróci do poprzednio używanych preparatów. Po użyciu Emów dom/mieszkanie jest dużo dłużej czyste, praparaty dla zwierząt wspomagają rozwój dobrej mikroflory wewnętrznie a użyte zewnętrznie wspomagają prwidłowe funkcjonowanie zwierząt. Gorąco polecam.
 13. Trudnimy się także usługami opieki nad zwierzętami pod nieobecność opiekuna czy właściciela. Usługa wykonywana jest w domu zleceniodawcy, a warunki zawsze ustalane indywidualnie.
 14. Zajmujemy się także przewozem psów i kotów. Transport świadczony jest na terenie Polski jak i również na terenie Europy oraz Rosji. Przewozimy psy jedynie na prośbę hodowcy i hodowli zarejestrowanej w Związku Kynologicznym należącym do FCI. Transport odbywa się specjalnie przystosowanym do tego samochodem, zawsze pod czujnym okiem opiekuna transportu. Kierowca nigdy nie jedzie sam, zawsze towarzyszy mu osoba, która zajmuje się tylko i wyłącznie opieką nad zwierzakiem. Posiadamy stosowne certyfikaty weterynaryjne dla przewozu zwierząt.

ZAMÓWIENIA:

Zamówień można dokonywać pisząc na nasz adres mailowy oraz dzwoniąc do nas. Przepraszamy ale zakładka „Sklep” jest w trakcie przygotowania.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty handlowej.

Facebook