"ACD Rutkowscy"

Firma ACD Rutkowscy Izabella Rutkowska, jest firmą rodzinną zajmująca się branżą zoologiczną. Oprócz naszej hodowli, w którą wkładamy całe nasze serce, zaangażowanie i pieniądze prowadzimy także biznes.

Prowadzimy dystrybucję produktów i akcesoriów dla zwierząt. Są to produkty wyselekcjonowane i większość z nich jest rangi Premium. Wszystkie produkty są importowane a my jesteśmy ich dystrybutorami na terenie Polski. Zaopatrujemy w produkty- hodowle, sklepy i mniejsze hurtownie oraz gabinety weterynaryjne.

OD 2018 ROKU - ZMIANY - zapraszamy dośledzenia naszej strony - już niebawem nowe informacje. Pojawią się zupełnie nowe i innowacyjne produkty.

Dla Psów:

  1. Karma, smakołyki i akcesoria firmy Planet Pet. Są to produkty na fińskich recepturach oparte na wspólnych doświadczeniach skandynawskich oraz polskich hodowców.
  2. Karma Holistyczna rangi Super Premium - Petvita. Jest to karma produkowana w Belgii i jest rangi karmy Super Premium - bez zbożowa, produkowana na mięsie poddanym procesowi dehydratyzacji. Bardzo dobra karma z górnej półki.
  3. Od lutego 2018 roku będziemy importerami na Polskę karmy PLATINUM Natural Pet Food&Care. Karma ma formułę karmy pół wilgotnej. Produkowanej jest z jagnięciny, kurczaka, ryb i posiada w swoim składzie 70% mięsa. Bardzo dobrze przyswajalna, bardzo smakowita, nadająca się zarówno dla szczeniąt jak i dla seniorów oraz psów z problemami stomatologicznymi. Firma ACD Rutkowscy będzie jedynym importerem tej karmy na teren Polski.
  4. Torgas - niezniszczalny, długowieczny naturalny gryzak dla psów z korzenia wrzośćca drzewiastego. Jest to bulwa korzenia, która ma niesamowicie interesujące kształty do gryzienia dla psa. Gryzak jest dopasowany do wielkości i wagi psa. Stanowi doskonały dodatek dla zabawy psa, służy jako element odstresowania, uspokaja, oczyszcza kamień nazębny. I jest niezniszczalny! Gryzaki te funkcjonują w wielu hodowlach w Polsce, i psy są bardzo zadowolone, a właściciele jeszcze bardziej.
  5. Jesteśmy także dystrybutorami wszystkich preparatów witaminowych i odżywczych dla psów firmy DOLFOS. Firma specjalizuje się w produkcji wszelkich dodatków oraz witamin i suplementów dla psów oraz innych zwierząt.
  6. Posiadamy w swojej ofercie preparaty przeciw pasożytnicze oraz preparaty na kleszcze i pchły firmy Bayer. Posiadamy stosowne zezwolenia z Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynaryjnego na obrót lekami i preparatami bez receptowymi.
  7. Nasza oferta weterynaryjna obejmuje wszystkie leki, preparaty, narzędzia, środki dezynfekcyjne, itp.: - bezreceptowe, które wykorzystuje się w weterynarii.
  8. Jesteśmy dystrybutorem innowacyjnych preparatów firmy ProBiotics. W ofercie mamy wszystkie dostępne preparaty oraz specjalistyczną linię Pro Bio Animals. Przeznaczoną dla zwierząt. Są to preparaty na amerykańskim patencie wykorzystujące Emy - Pożyteczne Mikroorganizmy. Preparaty są nieocenione. Jestem pewna, że jeżeli ktoś raz zacznie z nich korzystać nie wróci do poprzednio używanych preparatów. Po użyciu Emów dom/mieszkanie jest dużo dłużej czyste, preparaty dla zwierząt wspomagają rozwój dobrej mikroflory wewnętrznie a użyte zewnętrznie wspomagają prawidłowe funkcjonowanie zwierząt. Gorąco polecam.
  9. Trudnimy się także usługami opieki nad zwierzętami pod nieobecność opiekuna czy właściciela. Usługa wykonywana jest w domu zleceniodawcy, a warunki zawsze ustalane indywidualnie.
  10. Zajmujemy się także przewozem psów i kotów. Transport świadczony jest na terenie Polski jak i również na terenie Europy oraz Rosji. Przewozimy psy jedynie na prośbę hodowcy i hodowli zarejestrowanej w Związku Kynologicznym należącym do FCI. Transport odbywa się specjalnie przystosowanym do tego samochodem, zawsze pod czujnym okiem opiekuna transportu. Kierowca nigdy nie jedzie sam, zawsze towarzyszy mu osoba, która zajmuje się tylko i wyłącznie opieką nad zwierzakiem. Posiadamy stosowne certyfikaty weterynaryjne dla przewozu zwierząt.

ZAMÓWIENIA:

Zamówień można dokonywać pisząc na nasz adres mailowy oraz dzwoniąc do nas. Przepraszamy ale zakładka „Sklep” jest w trakcie przygotowania.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty handlowej.

 

Facebook