Kurpas N Hollow Log ANA SUERTE GOLD - "ANA" (imp. USA)

Suki » Kurpas N Hollow Log ANA SUERTE GOLD - "ANA" (imp. USA)

Jest zjawiskowa - lekka i delikatna jak wiatr....... Jej imię -  ANA - to imię po osobie, której bardzo wiele zawdzięczam, SUERTE - to po hiszpańsku znaczy "szczęście",  GOLD - bo jest złota, ruda, piękna suka.

Jest już z nami piękna ruda suka importowana z USA z hodowli KURPAS - jednej z najlepszych światowych hodowli. Decyzja nasza o importowaniu tak dobrych psów i suk była podyktowana tym aby rozpocząć hodowlę z jak najlepszymi liniami genetycznymi, wspaniałymi temperamentami, silnymi psychicznie, zdrowymi i pięknymi psami. Import ANY SUERTE GOLD nie byłby możliwy bez pomocy i zaangażowania wspaniałej, doświadczonej hodowczyni Anny Pol. Więcej informacji oraz rodowód zostanie zamieszczony po nostryfikacji w Polsce.

Jej charakter jest zupełnie inny......, Ana jest ulotna jak myśl, jak wiatr, jak marzenie. Dokładnie taka jest - nieuchwytna, nie dla każdego, ale zawsze dla mojej córki Zuzanny - to jest jej pies - suka. Więź jaka je łączy zdarza się niebywale rzadko, tylko one tak naprawdę rozumieją się bez słów......, niesamowite ......

Facebook