Planowane mioty

Szczenięta » Planowane mioty

Obecnie planujemy szczenięta w naszej hodowli w drugiej połowie 2018 roku!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego - +48663332242

Jeżeli chcesz mieć szczeniaka danej rasy napisz do nas lub zadzwoń.

Prosimy o uszanowanie naszej pracy hodowlanej i informujemy, że ceny za szczeniaki nie podlegają negocjacji.

W zamian za to otrzymujecie Państwo szczeniaka z Rodowodem Exportowym Związku Kynologicznego w Polsce, z chipem i paszportem, zaszczepionego, odrobaczonego, dobrze z socjalizowanego,   przebadanego w kierunku słuchu BAER oraz  na PRA i PLL – badania genetyczne. Wszystkie wyniki badań otrzymujecie Państwo  w oryginale. Otrzymujecie także Państwo kompletną dokumentację rodziców szczeniąt, ich badań, rodowody oraz zdjęcia,  ponieważ bardzo szanujemy Państwa pieniądze, które przeznaczacie na szczeniaka chcielibyśmy być bardzo transparentni abyście Państwo mieli pełną wiedzę i poczucie bezpieczeństwa, że WASZ wybór jest jedyny, niepowtarzalny i NAJLEPSZY

Jeżeli szczeniak okaże się niehodowlany będzie on sprzedany w odpowiednio niższej cenie z adnotacją w dokumentacji  wraz z zobowiązaniem sterylizacji lub kastracji.  

 

WAŻNA INFORMACJA - przy doborze przyszłych właścicieli kierujemy się przede wszystkim dobrem psa.  Nasza oferta jest skierowana do ludzi odpowiedzialnych, bardzo świadomych i szalenie pragnących psa tej rasy z pełną odpowiedzialnością za całe życie szczeniaka a potem dorosłego psa. 

Facebook