Aktualne mioty

Szczenięta » Aktualne mioty

Z wielką radością informujemy, że 6 listopada 2017 roku urodziły sie piękne, zdrowe i dorodne szczenięta w hodowli w Estonii. Ojcem szczeniąt jest nasz pies - samiec Reproduktor - DUKE DRY LAND Ketty Hanny.  Szczenięta są urocze, bardzo ładnie się rozwijają i urodziły sie dwie dziewczyny i dwóch chłopców. Jedna dziewczyna i jeden chłopak mają podwójne maski - :-)), Bardzo nas to cieszy tym bardziej, że mama szczeniąt nie ma maski a nasz DUKE  tylko łatę nad okiem :-). Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszą hodowlą. - +48 663-332-242.

Wszyscy Państwo zainteresowani naszą hodowlą powinniście pamiętać, że nic co dobre nie przychodzi ani łatwo ani szybko :-)

PIESEK - SAMIEC BOY 1 - INTELLIGENCE - ZAREZERWOWANY - MA JUŻ SWÓJ NOWY DOM W POLSCE. :-) - wspaniali ludzie, ogromny potencjał, wielkie zaangażowanie. Wierzę zawsze w to, że każdy pies ma swojego mentalnego przewodnika i tak jest w tym  przypadku tej rodziny - ogromna odpowiedzialność i wielkie serce. - GRATULUJĘ !

PIESEK - SUKA GIRL 2 - IMANY - ZAREZERWOWANA - MA JUŻ SWÓJ NOWY DOM W ESTONII. :-) - suka zostaje w swoim kraju pochodzenia i będzię kontynuowała tradycje swojej babki i matki i pracowała w stadninie koni u cudownych nowych ludzi

PIESEK - SUKA GIRL 1 - IZABELLA - ZAREZERWOWANA - MA JUŻ SWÓJ NOWY DOM NA LITWIE :-)  - wspaniali, młodzi, wysportowani ludzie. Niebywale inteligentni i świadomi rasy  - dziękuję ANNA POL - że dałaś im szansę na rozwój i obcowanie z rasą -- IZABELLA - moja imienniczka będzie mieszkała z dwoma rasowymi kotami i będzie to suka PANA bo PANI ma już koty ....:-))))

PIESEK - SAMIEC BOY 2 - ILLUSION - ZAREZERWOWANY - MA JUŻ SWÓJ NOWY DOM NA BIAŁORUSI :-) -  z uwagi na ochronę i życzenie przyszłych właścicieli możemy tylko powiedzieć tyle, że pies będzie głaskany przez największych tego Państwa . - jest to dla nas OGROMNE WYRÓŻNIENIE, że obdarzono Nas tak wielkim zaufaniem. :-))))))))))

 

Najnowsze zdjęcie już niebawem - zapraszamy do śledzenia naszej strony.

 

Facebook