ACD Rutkowscy SCARLETT

Suki » ACD Rutkowscy SCARLETT

Suka wyhodowana w naszej hodowli, która od pierwszego wejrzenia zawładnęła naszym sercem. SCARLETT posiada niezwykły rodowód:

  • Ojcem jest importowany z Rosji Rikoran BOUR BON z wybitnymi liniami pochodzenia: Kanadyjskimi Reddenblu oraz Amerykańskimi Kurpas
  • Matką jest importowana z USA KURPAS N KOKOPELLI YOU HAD ME AT HELLO - JESSI


​Miłość od pierwszego wejrzenia

 

SCARLETT to suka wyjątkowa, która już od pierwszych chwil swojego życia skradła serce naszej córki Zuzi i od tej pory między nimi zaczęła budować się niezwykła więź. SCARLETT po prostu musiała zostać w naszej hodowli.

Mariaż spokoju i inteligencji

 

SCARLETT jest przepiękną suką z ogromną ekspresją i duszą, o zrównoważonym, spokojnym charakterze oraz niezwykłej inteligencji. Z pozoru delikatna, w rzeczywistości silna i skupiona na zadaniach, co jest niezwykle istotne w przypadku psów Australian Cattle Dog. Dzięki tym mocnym cechom rasy, zaledwie roczna SCARLETT osiągnęła swoje pierwsze sukcesy:

  • Marzec 2019 - tytuł Najlepszego Młodszego Szczenięcia w Rasie na Krajowej Wystawie Psów Rasowych w Choceniu (Włocławek)
  • Kwiecień 2019 - tytuł Best In Show na specjalistycznej wystawie ACD BREEDER’S CUP 2019 we Włoszech,
  • Wrzesień 2019 - tytuł Młodzieżowego Zwycięzcy Klubu na Klubowej Wystawie Psów Pasterskich Ras Niepolskich w Łodzi - najważniejszej kynologicznej wystawie dla rasy Australian Cattle Dog w Polsce.


​Jednak tym, co przyprawia nas o największą dumę jest zdanie przez SCARLETT egzaminu NHAT Natural Herding Aptitude Tests, czyli Testu Predyspozycji Pasterskich potwierdzającego instynkt pasterski, co stanowi niezwykle pożądaną umiejętność psów Australian Cattle Dog.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nosząca przydomek naszej hodowli SCARLETT jest z nami, dając nam nie tylko ogromną satysfakcję z jej sukcesów, ale również będąc pełnoprawnym członkiem naszej rodziny.

Facebook